delir.zambitor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Razi in voie la lumina neonului si fa-ti oricand prieteni noi!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Umbra unei fete [+18]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Umbra unei fete [+18] Empty
MesajSubiect: Umbra unei fete [+18]   Umbra unei fete [+18] Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 12:59 am




Personaje:


Sebbi:
E genul de persoana nebuna,descreierata si zvapaiata exact ca mine,ne asemanam in orice si ne simtitm foarte bine impreuna.E cel mai bun prieten al meu si as face orice pentru el!
Nu ne desparte nimeni si nimic nici macar diferenta dintre ani.Momentan e plecat din tara cu ``Tatii` `` si cu ``Bro`` .Abia astept sa revina.

Umbra unei fete [+18] L_58cf681f421b4374b847d6e0a007ba-1
Umbra unei fete [+18] Final-attraction-tour-photo--lar-2


``Tatiii`` [Andrew]:

E un baiat foarte de treaba desi e enervat tot timpul.Foarte greu poti vorbi cu el si nu e foarte comunicativ cu oricine.Si e foarte bun prieten cu Sebbi...siii` eu sunt exceptie in orice si ma cam flateaza.Imi e ca un tata si are foarte mare grija de mine.!!Toate fufele din liceuri si scoli vor sa fie cu el.No chance girl!This man is mine!

Umbra unei fete [+18] Hotguy1
Umbra unei fete [+18] Hotemoboy


Bro [Alexander]

E o persoana rece,nepasatoare,calma si tacuta. E unul dintre cei mai talentati dintre baietii` orasului nostru si toate fetele care nu se uita dupa tatii` sunt ``in limba`` dupa el.A avut un trecut dureros si ii e greu sa povesteasca despre el.Tin foarte mult la el si orice s-ar intampla voi fi langa el.

Umbra unei fete [+18] 49
Umbra unei fete [+18] Yu3-1


Madeliene:
O persoana foarte nebuna,caruia ii place sa se joace cu oamenii.Omul care nu iubeste viata,omul care nu profita de ea,omul care numara fiecare molecula din clepsidra timpului,omul care adora noantele inchise,omul care chiar daca nu vrea sa arete ca o doare,c-o raneste,o simte,omul care nu vede lumea ca pe un lucru care trebuie luat in serios pentru ca pentru ea totul e un joc.

Umbra unei fete [+18] Liana
Umbra unei fete [+18] 2176931863_7033a2f013
Umbra unei fete [+18] Scenegirlhairstyle












Ce vrei de la mine?
Asa cum am aparut, dispar.Asa cum ai invatat sa ma iubesti o sa inveti sa ma urasti. Asa cum imi vorbesti o sa ma ignori. Nu e greu, doar incearca.
E un joc.
Eu nu exist, ai doar impresia. Sunt umbra unei fete, sunt dorinta unui baiat, sunt speranta mea. Eu nu voi privi in spate, nu te voi judeca. Nu voi pasi in lumina, si nu voi fi fericita daca o sa cazi. Eu nu sunt pentru tine. Eu mi-am dat sufletul. Acum e alegerea lui ce face. Nu voi disparea din viata lui, dar din a ta sigur.
Daca o sa ma vezi zambind, va fi pentru ca el stie sa ma faca sa zambesc.
Sunt doar fetita din trecut si golana din prezent. Sunt doar visul meu. Stiu ca nu intelegi, si acum stai intre aceiasi patru pereti, al naibii de cunoscuti. Te intrebi ce copil nebun a inceput sa scrie?... Ei bine, copilul acela nebun pe care nu-l vei cunoaste niciodata. Copilul acela nebun pe care nu-l vei putea vedea, simti, sau auzi.

Copilul nebun care iubeste.



Ma simteam atat de bine cand cineva plangea din cauza mea ... eram atat de fericita cand baiatu' de langa mine credea ca il iubesc. Imi intram in rol, jucam bine. Nu aveam nici un sentiment. Dadeam timp. Dar ...
Cand ieseam cu el eram eu, naturala.. fara nici o masca, si fara nici o minciuna. Era simpla Meg. Ma simteam foarte bine asa ... nu vroiam sa ma intorc in cealalta lume, in care imi puneam masti, imi strangeam masti pe care le schimbam la fiecare pas. Ceream incredere si ofeream lacrimi. Cerseam intelegere si daruiam la schimb -minciuni-. Zambeam fals si ma prefaceam ca ascult, ca inteleg, ca ajut... de fapt tot ce faceam era sa imi dau seama de punctele slabe ale celorlalti, sa ma pot folosi de ei, de toti, de fiecare in parte. Nu sustineam iubirea, radeam de toti cei care sustineau ca exista, de toti cei care incercau sa ma faca sa-mi dau seama ca e ceva normal. Pentru mine nu exista. Pana acum .. ceva timp, cand a trebuit sa apara el sa imi dau seama de sentimente.
A trebuit sa apara el sa vad cat de tare doare atunci cand sti ca persoana pe care o iubesti plange din cauza ta, sa caut argumente cum ca nu ma insel, sa vad ca am si eu o inima , care, spre uimirea mea, inca bate.
Daca inainte tot ce imi doream era sa-i vad plangand pe oamenii care aveau impresia ca-i iubesc, acum tot ce imi doresc e sa fie fericit. Vreau sa fie fericit ca sa pot fi eu fericita. Vreau sa vad ca tot ce simt e adevarat, si tot ce vorbim, si tot ce amandoi vrem.
Nimic nu e imposibil, dar o fac pentru el. Ma arde ideea ca nu pot fi acolo cand plange, sa-i zic``totul va fi bine`` si sa-l fac sa zambeasca. Sunt sigura ca timpul va trece, si totul va fi bine...
M-am schimbat mult, stiu .. Sunt multumita ca m-am schimbat pentru o persoana pe care o iubesc.
M-a renascut.





Trag perdelele negre din matase ca soarele sa poata intra in camera.Acum,razele soarelui se odihneau pe trupul firav al fetei.Fata asta…avea ceva special.Adun de prin camera ei,pentru a nu avea treaba cand se trezeste,si iau din dulapul de nuc niste haine si ii le pun pe scaun.

***


Ceasul suna.Caut cu mana buntonul de oprire. Negasindu-l ma hotarasc sa arunc ceasul de perete provocand un zgomot ``placut``. Ma ridic in fund si deschid ochii cu greu. Razele soarelui intra fara mila in camera dand la iveala o veste placuta: S-a reintors ``Tatii` `` in tara,dupa 6 luni. Ma ridic in picoare si aranjez patul cat mai repede posibil. Am niste haine pregatite pe scaun.Vazundu-le,le arunc pe mine in graba.Era un tricou larg alb si o pereche de blugi negrii foarte stramti.~~Ehh...merge~~ la ``tatii` ``se poate si mai rau! Am luat o pereche de tenisi in picioare si am coborat scarile aproape facand un plonjon artistic.


Ora 1:
Am intrat in birou si asezandu-ma la p.c.-ul tatei nu inainte de a lua dosarul cu acte. Incep sa rasfoiesc dosarul strigand-o pe Marie[menajera]

-Marie,fa-mi o cafea te rog!
-Sigur,sper sa-ti placa.Te-ai cam dezobijnuit cu gustul meu!
-Stiu…mi-o faceam eu doar ca am de cautat niste firme si-mi ocupa din timpul de cafea.
-Vin imediat cu cafeaua!
-Eh…Umm…Marie!
-Da!
-Nu sti cumva unde este tata?
-E plecat in Brasov.
-Si cand ajunge?
-Asta n-o mai stiu
-Pff…bine
Sta si se uita la mine ca si cum as fi un extraterestru
-Imi aduci cafeaua azi? Spun articuland ultimul cuvant.
Iese din camera si imi adduce cafeaua dorita in mai putin de cinci minute si iasa grabita. Bine poate nu am procedat bine,dar sa se miste nu sa stea ca tampita! Am inceput sa dau telefoane,sa fac facturi,sa trimit marfa,sa caut firme si sa fac calculele necesare.
Ora 7:
Inchid plictisita dosarul,facandu-i faxului plonjon fix pe biroul principal.Dupa sase ore de munca am nevoie de un dus cald,dusul care ma relaxeaza,care ma face sa uit de toate momentele aiurite din viata mea si din prezent,si din viitor.

Urc scarile si ajung in camera mea. Mi-am luat din dulap o pereche de pantaloni scurti negri,scotand in evidenta forma picioarelor mele care ``sunt perfecte``[by sebbi!!!] si un maieu de culoarea pantalonilor.
Pasind usor, intru in cabina de dus [care tin sa spun ca are schitati niste mici delfini pe ea] . Apa curge usor pe trupul meu gol,inrosindu-mi pielea. Imi provoca o senzatie atat de placuta incat nici obligata de Tatiii` nu as pleca de acolo. Dupa o ora de ``balaceala`` am iesit din cabina,imbracand tinuta pe care am pregatit-o.
Bag microfonul in priza. Vreau sa cant. Ahhh`…uitasem. Am lasat versurile compuse in biroul tatei.Ajungand jos vad mai multi papuci la intrare.[printre care si ai tatei]
Crezand ca au venit prietenele mamei la o cafea.Fug inspre birou si cum eu nu bat la biroul meu si al tatei NICIODATA nu am batut nici de data aceasta si de normala tip in gura mare:

-TATIII…I…I...I…!!! Tocmai vad niste oameni acolo iar eu fiind intr-o tinuta nu tocmai decenta.Ummm`…imi cer scuze de deranj…o sa vorbim mai tarziu spun eu deja arzand in obraji pentru ca am remarcat ca tipul pe care il placeam era printre acei ``oameni``…aha acum stia ca eu nu sunt o sarantoaca,cum ma credea el dar o sa ajungem si la asta…
-Hai puiule…spune repede ce vrei si daca ai facut ce ti-am spus.spune tata amuzat de situatie
-Umm…da tati,am facut si spre mandria mea am facut tot si spunand asta l-am facut pe tata sa rada…si mi-am uitat versurile aici,si am venit sa le iau dar vad ca e plin de acte pe birou deci,o sa am atatea versuri de cantat spun eu zambind amuzata si tata incepand sa rada mult mai tare,ca si ceilalti oameni de afaceri de altfel dar EL statea la fel de nemiscat ca inainte,fara sa schiteze niciun gest!Nu se uita ca un om la mine.Nu se uita pe furis,era cu fata la mine analizandu-ma din cap pana in picioare,fara nici o jena.
-Of Of Of ma tati` mai!imi spune tata vizibil amuzat de situatie..Ce te-ai face tu fara mine?Uite aici versurile!Le-am vazut dinainte pe birou si ma gandeam ca ``O Privire`` sigur nu face parte din categoria actelor deci…Acum eu zambeam,nu ceilalti…tata ma cunostea atat de bine,de cand eram mica am fost intruita sa lucrez la firma lui,sa fac calcule cu numere mari,sau chiar cu virgule,stand si invatand engleza sau alte formule de matematica[geometrie] ore intregi.Invatand sa conduc de la 10 ani,avand dreptul politiei si chiar si a presedintelui ala de cacat!
-Multumesc!Spun eu trecand pe langa scaunul ``iubitului`` meu pupandu-l pe tata pe obraz.[ehee as vrea eu iubit] Ies din camera,si urc in camera,petrecandu-mi restul orelor cantand pana cand Mos Ene a trecut si pe la mine,provocandu-mi somn,trantindu-ma direct in patul moale si negru.


Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Umbra unei fete [+18] Empty
MesajSubiect: Re: Umbra unei fete [+18]   Umbra unei fete [+18] Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 1:11 am

Bine bine, trebuia sa trec pe aici. So: (iar so: )) )

Mult mai bine! Desi la un moment dat m-am incurcat si te rog sa imi explici: tatal ei, dupa spusele Mariei, era la ...nu stiu ce munte si in decursul a 6 ore, a ajuns acasa? Da stiu ca e rapid=)).

In fine, hai cu nextul ala ca nu mai zic nimic.
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Umbra unei fete [+18] Empty
MesajSubiect: Re: Umbra unei fete [+18]   Umbra unei fete [+18] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:21 am


***

E 12 noaptea.Grabit,ma indrept inspre patul patul ei si o misc usor strigand-o in soapta
-Madeliene!
-…
-Made!
-Inca 5 minute mama!
-Made!Sunt eu,Andrew!
Auzind numele tresare.Incepe sa tremure si cu o teama in voce ma intreaba in soapta
-Ai v-venit?
-Da!soptesc fericit
A sarit pe mine cazand pe spate cu ea cocotata de corpul meu.Incepe sa ma sarute timid iar eu mi-am varat limba in gura ei.Era deasupra mea si ma putea ``domina`` cum vroia ea acum.Isi varaste incet mainile pe sub tricoul meu iar eu ii prind mainile doar cu o mana de a mea si o rog sa se ridice de pe mine.Desi se uita ciudat o face.Ma ridic si eu ca un mos cu intentia de a o vedea cu un zambet pe fata si-am reusit. Ma apropiu incetisor de ea,impingand-o in pat.Stia ce-o sa urmeze…

***


Ma roaga sa ma ridic apoi ma impinge pe pat.

Ii place confortul hmmm`…e bine de retinut!


Stiam ce o sa urmeze,gemetele mele rasunand in toata camera si pe el avand o privire perversa continuandu-si treaba fiind multumit ca ma simt eu bine.Am mai facut asta de mii de ori.Eu satisfacuta iar el aproape deloc.Cu mine nu e brutal deloc,pe langa cu colegele mele e ``gravida`` situatia.Pe una dintre ele a lasat-o mai mult moarta decat vie.

Imi ridica maieul incetisor sarutandu-mi trupul.Usor usor hainele mele sa raspandesc in toata camera ajungand in cele mai ciudate locuri.Raman goala goluta iar el doar in boxeri.Avea un corp belea.Nu era foarte badaran dar nici slabanog…era ``finut``.Zambea.Tocmai mi-am dat seama ca m-am holbat prea mult la el si ma inrosesc ca un rac.Ma saruta pasional si isi plimba mana pe fiecare coltisor al trupului meu.Ma patrunde usor.Se misca atat de lent.Poate de aceea ma simt bine cand o fac cu el.E foarte linistitor cand ma culc cu el...nu ma bruscheaza si-mi sopteste mereu ``Ai inima deschisa fiindca e la mine cheia``
Te intrebi daca am o relatie cu el?Nu,nu am desi nu mi-ar displacea.

Iese lent din mine si se arunca pe pat la 2 cm de corpul meu apoi ma ia brate.

``Imi era dor sa te vad asa.``imi spune incet la ureche zambind pervers.
``Mda`…Cum a fost?`` incerc sa schimb subiectul
``A fost bine!A fost una dintre cele mai reusite exursii organizate de diriga dar nu cred ca o sa mai plec mi-era dor de tine``spune cu o sclipire ciudata in ochi.Ma intorc si il sarut dulce,apoi il iau in brate,adormind.


Imi place sa o vad satisfacuta si am reusit sa o vad din nou.Mi-ar placea sa am o relatie cu ea.Heeei` stai...chiar nu e o idee rea.A adormit.Am inbracat-o cu hainele ce erau aruncate peste tot iar apoi sa ma imbrac pe mine,plecand pe geam,lasand perdelele trase. Twisted Evil

``Noapte buna micuto!``



Umbra unei fete [+18] Pozaluip

Sus In jos
Continut sponsorizat





Umbra unei fete [+18] Empty
MesajSubiect: Re: Umbra unei fete [+18]   Umbra unei fete [+18] Icon_minitime

Sus In jos
 
Umbra unei fete [+18]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
delir.zambitor :: Fan.Fiction :: You Fan.Fiction-
Mergi direct la: