delir.zambitor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Razi in voie la lumina neonului si fa-ti oricand prieteni noi!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Interzis[18+]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Interzis[18+] Empty
MesajSubiect: Interzis[18+]   Interzis[18+] Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 10:59 pm

Un fic facut impreuna cu `sisu Meg`.Este total in exclusivitate Smile !

Fara alte prezentari:

Anna
Interzis[18+] 2c0a85aa3f3d3d4473b7c14913dabc22

Caden
Interzis[18+] 68f7558ffebcc7a4763e3eea171b5936

Caitlyn
Interzis[18+] E5e5c9cb4e2b7e5dbd0dc75e4b2d76f2

Ebony
Interzis[18+] 3ebba5677849bcc87ae7aaf5b4dacccf

Elinor
Interzis[18+] 84ebf2b687da9fc3fd3f7505cb83d4f1

Josh
Interzis[18+] 2fa3f8ea2f96564a38b2f80ccfe23518

Interzis

For life

Dragostea nu pune multe intrebari, deoarece, daca incepem sa gandim, incepe sa ne fie frica. E o frica inexplicabila, nu poate fi exprimata prin cuvinte. De aceea nu intrebi, faci.
Paulo Coelho

Atunci cand dragostea trece de limita normalului, frica este prezenta intotdeauna si totusi facem.Da.Continuam sa mergem prin apa murdara ce ne inconjoara si ne murdareste cu minciuni si ura.
Natura omului este atat de bizara.Nu respecta regulile.Nu tine cont de imaginile contorsionate pe care le creeaza.Continua sa distruga si sa arda cuvintele.Dar ce se intampla cand face asta cu singurul lucru pur?Tabu.Intra in sfera pe care societatea o interzice.Societatea, omul de rand, neadaptatii ,sau familia.Nu iti ramane nimic, iar atunci renunti?Nici aici ,acei profanatori ai interdictiilor nu respecta conventionalul.Pana la urma, asta ar fi banalitate.Ar duce la rutina.Rutina ar duce la normalitatea.Normalitatea la ura.Ura la inceputurile tabuurilor.Deci totul ,in acel moment s-ar repeta la nesfarsit.
De aceea povestea noastra este un tabu pe care ,daca nu sunteti pregatiti sa il atingeti, nu ar trebui sa o cititi.

_______________________________________________________________________________________

Anna

Il iubesc.Stiu ca il iubesc.Dimineata cand ma trezesc,primul lucru la care ma gandesc este de fapt el.Ii ador ochii, buzele, parul…Pana si pielea fina pe care o ating cu atat de multa placere si care ma face sa inebunesc.
Dar eu sunt Anna. Sunt perfecta.De aceea incet, incet simt cum un nou sange circula prin venele mele.Acum sunt doar o gheisa incatusata cu matase.Dar intr-o zi ,voi deveni o pasare libera sa faca ce vrea.Visez la acea zi si la fericirea noastra in acel moment unic.
Ma ridic de pe scaun si cu pasi mici urmez acea linie imaginara.Stiu deja unde ma duce si tocmai de aceea inima imi bate in ritm alert.Simt cum sangele pulseaza in obraji.Deschid cu un usor scartait usa.
Ochii mi se deschid larg si buzele mimeaza o declaratie muta.Il vad.Este el.Cel mai cald om.Surasul lui ma face sa ma pierd printre ganduri de curand incheate.Doarme atat de frumos.Soarele de afara ii mangaie parul ,facandu-l sa straluceasca precum perlele.Umbre facute de genele negre ii cad pe obrajii.Un tablou angelic.
Se misca usor ,intocandu-se cu fata catre perete si tresare.
-Caden...spun totul mai mult soptit decat cu voce intreaga, dar stiu ca ma va auzi, orice ar fi.
Clipeste de cateva ori si se ridica in fund, cascand printre degete.
-Da mama.Acum ma scol.
-Se vede ca abia te-ai trezit ,si ii zambesc.Nu sunt mama.Tocmai a plecat.Avea o sedinta urgenta.
Se tranteste din nou intre pernele pufoase si da la o parte patura.
-Dulce dimineata.
Rad doar pentru mine si dau sa ies, fara sa fac zgomot.Ma gandesc sa ii fac o surpriza.Probabil un mic dejun delicios.O sa vedem.


Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Interzis[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Interzis[18+]   Interzis[18+] Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 12:34 am

Daca voi doua ati facut un fic atunci e clar de pe acum ca o sa am ce citii (si ce comenta)
Un tabu.
Viata in sine poate deveni un tabu.
Si deci Ana s-a indragostit de Caden care,din cate am priceput eu,e fratele ei.
Si ce daca?Dragostea nu are bariere,si daca sunt,pana la urma le doboara.
Subiectul in sine te lasa fara respiratie.
O fata indragostita de fratele ei...mor sa vad continuarea.
Imi place la nebunie si e abea primul capitol...
netx va rog! I love you I love you
Sus In jos
 
Interzis[18+]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
delir.zambitor :: Fan.Fiction :: You Fan.Fiction-
Mergi direct la: