delir.zambitor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Razi in voie la lumina neonului si fa-ti oricand prieteni noi!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Unforgettable Summer (+18 in unele parti)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Empty
MesajSubiect: Unforgettable Summer (+18 in unele parti)   Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 9:03 pm

Personajele:
Kiro:Un baiat blondut,superb si mega-mega dulce.Are 18 ani.Basist la trupa Cinema Bizarre.
Alessya:O fata bruneta cu ochii caprui,frumoasa si amuzanta.Are 18 ani.Iubita lui Kiro.

Aici e primul capitol.

First chapter-part one.

Un frumos cuplu,format din Kiro si Alessya erau la plaja in Miami in vacanta de vara.
In camera lor de hotel:
K:Bestie mica ce esti.Nu ai stare?
A:Nu,rase ea copilaros.
K:Te potolesc eu,hihihi.
A:Sa vedem daca poti sa ma prinzi.
K:Punem pariu?,si a inceput sa o alerge prin camera.
Alessya,o fire copilaroasa rau de tot,il innebunea (intru-n sens bun) pe blondutul nostru.Par de abanos...ochi de ciocolata...corp de clepsidra...ce sa mai lungim,o frumusete de fata.Si era si foarte energica,pentru ca blondutul nostru nu reusea nici decum sa o prinda.Parca era un titirez,invartindu-se de colo-colo.
A:Haide,prinde-ma!M-am saturat sa fug.
K:Asteapta...putin...sa imi...trag si eu sufletul,spuse gafaind.
A:OK!Astep.
Si atunci Kiro profita ca fata incetini si o prinse de mijloc.
A:Hotomane...Mai pacalit.
K:Dar ce,nu-ti convine?
A:Mmmm...ba da.
Fiind in spatele ei,Kiro o saruta pe gat si pe umeri.O intoarse cu fata spre el,gustand din buzele-i dulci ca mierea.Usor,usor ii indeparta maieul negru ce il purta.Isi date si el pantalonii (nu purta tricou) si ramase in boxerii negrii.
Fusta fetei fu data jos imediat (de ea) si aruncata prin camera.
Kiro o ridica in brate si o puse pe pat.Incepu sa o sarute pe gat,pe piept,ajungand la sutien.Apuca o bretea si ,cu dintii, o date jos,in timp ce pe cealalta o date jos cu mana.Sutienul se deschidea in fata,deci nu ii fu greu sa il dea jos.Se uita pofticios la sanii fete si incepu sa se joace cu ei,sa-i sarute,fata deja gemand incet.Cobora mai jos sarutandu-i abdomenul pana ce ajunse la buric.Indeparta materialul negru si isi vara limba in ''lacasul interzis''.Cobora,sarutandu-i coapsele si urca la loc pe abdomen,pe sani,oprindu-se la gat unde trasa mici liniute cu limba si lasand mici urme de muscaturi.O saruta pe buze,moment in care fata se puse peste el.Ii placea sa detina controlul.Il saruta pe gat,pe piept si trasa mici cerculete cu limba in jurul buricului.Ii indeparta boxerii si introduse in gura organul erect.Facea miscari de sus-jos cu limba,muscandu-l usor.Baiatul era deja in al saptelea cer.Mai lipsesc doua.
Fata se ridica,sarutandu-l pe buze.Baiatul se puse la loc peste ea si o patrunse usor.Facea miscari lente in interiorul ei.In camera se auzea doar doua glasuri,cei drept,doua glasuri galacioase pentru ca gemeau,si foarte tare.
Baiatul grabii ritmul.Valuri de caldura ii cuprinsera pe amandoi,avand orgasm simultan.Kiro o saruta pe buze o dat si se puse langa ea extenuat.
Ale trase patura peste amandoi,adormind instantaneu.
NOAPTE BUNA!!

Asta e primul meu fic mai ''pervers'' ca sa zic asa.
Haide-ti cu criticile ca nu ma supar. Very Happy
Sus In jos
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Empty
MesajSubiect: Re: Unforgettable Summer (+18 in unele parti)   Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 11:32 pm

Mad stii parerea mea despre celalalt forum


imi place cum descrii:x extra ultra mega detaliat si e bine:D
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Empty
MesajSubiect: Re: Unforgettable Summer (+18 in unele parti)   Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 3:02 am

Prea extra-mega-ultra detaliat.Da lasa asa.Mai incolo imbatranesti si ti se pare prea intima partea asta a vietii.Asa ca partile ...calde:)) isi cam pierd valoarea.
Oricum hai cu nextul ala.
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Empty
MesajSubiect: Re: Unforgettable Summer (+18 in unele parti)   Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 6:05 pm

Asta e rezultatul a prea multe ficuri +18 citite.
M-am gandit sa fac si eu unul,si m-am inspirat din unele ficuri...
Si asta e probabil singura parte din fic +18.
Restul sunt mai cuminti.



P.S.: Nextul vine diseara.
Sus In jos
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Empty
MesajSubiect: Re: Unforgettable Summer (+18 in unele parti)   Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 6:14 pm

oooo:>
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Empty
MesajSubiect: Re: Unforgettable Summer (+18 in unele parti)   Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 12:36 am

Exclamation Finuta mea mica, nu ai mai scris next -ca si altii, defapt:))- .Primesti un avertisment si te astept pe forum.
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Continut sponsorizat





Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Empty
MesajSubiect: Re: Unforgettable Summer (+18 in unele parti)   Unforgettable Summer (+18 in unele parti) Icon_minitime

Sus In jos
 
Unforgettable Summer (+18 in unele parti)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
delir.zambitor :: Fan.Fiction :: You Fan.Fiction-
Mergi direct la: