delir.zambitor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Razi in voie la lumina neonului si fa-ti oricand prieteni noi!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Erotism sangeros[18+]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 1:34 am

Personaje:

Alicia Green- in varsta de 18 ani ,este una dintre cele mai bogate fete de afaceristi din SUA.Este nascuta in Anglia dar parintii acesteia au divortat ,iar ea a fost luata de catre tata.
Este o persoana malitioasa ,insa prietenii ei valoreaza mult pentru ea.Inteligenta de care da dovada si dexteritatea au condus-o catre cel mai bun colegiu.



Aileen Stephan -are 19 ani si sta in zona marginala a New York-ului.Parintii acesteia sunt de clasa mijlocie ,insa ea a reusit sa mearga la un colegiu pentru arhitectura, cu bursa din partea statului.
Este o fire prietenoasa, deschisa la noi intamplari si foarte amuzanta.Nu ii plac oamenii cu `fite` insa in fic se imprieteneste cu Alicia.


Mike Stephan -fratele Aileenei si un excelent jucator de basket.Are 20 de ani si inca locuieste alaturi de familia sa.
Are o fire placuta, energica si adora persoanele tacute.


Adam Swar -are 21 de ani si locuieste New York.Cantaret de succes, a reusit sa isi face un nume mare in industria muzicii prin originalitate si personalitate.
Este mai retras, insa in anumite momente poate face mai multe decat imaginatia reuseste sa cuprinda.


Casey Flymper -are 17 ani si sta in Chicago. Prin minciuni si inselatorii a reusit sa stranga o avere.Parintii ei sunt in puscarie pentru omor ,iar ea este implicata in traficu de droguri si de carne vie.
Este sireata si nu accepta infrangerea prea usor.Uraste oamenii de obicei si ii considera fiinte inutile.

Cand reusesc sa fac sa arate si pozele ,o sa le pun.


Ultima editare efectuata de catre .delirium in Lun Iun 28, 2010 11:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 7:58 pm

Frumoase personaje.
Pui un next,te rog?
Sus In jos
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 8:11 pm

mdeah:X ficu' meu preferat dintre ficurile tale:x
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 1:51 am

Mersi sis.Asta este pentru tine si finuta mea:X.Pacat ca il stiti deja.Insa am sa trec repede la ce nu ati citit inca:>.

Primul capitol


Simt cum sangele pulseaza in vene si totul pare atat de extravagant.In jurul meu obiectele capata forme senzuale si fiecare picatura de apa se transforma in aur.
Merg din nou pe acelasi drum rau captusit de autoritati si parca viata nu ar vrea sa imi ofere altceva.Insa eu ador fiecare colt din tot ceea ce reprezinta casa si familie.Deci nu ma deranjeaza.
Ah.Am uitat.Eu sunt Mike.Mike Stephan.Cu exact aceasi figura a agentului 007...
Acum ma indrept spre sora mea.Singura care a mai ramas alaturi.Parintii nostrii au murit intr-un accident de masina ,pe acelasi drum pe care merg eu acum.
In cateva minute am ajuns deja pe scara blocului si imediat eram in fata usii ,incercand sa gasesc cheia.Vad clanta apasandu-se `singura` si aud vocea Leenei:
-Iar nu sti de capul tau?Of.Ce te-ai face tu fara mine?
Rad incet,astfel incat sa nu ma auda si mustacesc.
-Habar nu am ,surioaro.
-Hai intra odata!Vrei sa racesti?
Ma descalt de adidasii mei de `firma` si ma las obosit pe canapea.
-Te-ai si trantit?
-Ce ai de facut?am fost putin cam dur si acum imi pare rau.Scuze...
-Da, da bine.Hai ca sunt nerabdatoare.Am sa iti prezint pe cineva!
In fata mea apare o fata destul de frumoasa ,care intande lenes mana si zice putin iritata:
-Salut.
Acum sunt enervat de-a binelea.Merg glont in camera mea si ma inchid rapid.Superb.Mi-a mai adus una.Pai sa prezint situatia ,ptr ca nu multi o stiu.Eu sunt homosexual de cand ma stiu.Din pacate sor`mea nu prea accepta asta.
Am chef de o iesire in oras.Da` nu am cu cine...Ma inbrac usor si ies tiptil afara.
La cateva strazi este un local nou.Cred ca am sa merg acolo.
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:51 am

Ce enervanta e sora'sa.
Nu vrea sa accepte ca e gay si basta.
Poate isi gaseste el un iubit sa scape si de sora'sa si de singuratate...
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 2:58 am

He he!La asta nu mai stiti decat unul-doua nexturi:P.Sa vedeti ce vine!
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 3:01 am

mdeah din pacate
pai'...am cam incalcat regulile'...ca nu am dat commuri de 3 randuri:))
da sh pe mine ma crizeaza faza ca nu accepta ca ii gay:|...asta ii viatsa lui'...dce' se baga?
Sus In jos
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 5:49 pm

Deci tu vrei sa spui ca ai schimbat total ficul?
La ce imaginatie bogata ai nu stiu la ce sa ma astept.
Vezi poate il faci din gay hetero ca asat ar fi WOW de imprevizibil.
Astept urmatoarele nexturi sa vad ce ai scris... Very Happy
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 5:08 pm

La orele astea, de obicei este periculos.In suburbii, strazile sunt periculoase.Drogurile sunt la ordinea zilei, iar bataile se extind atat de repede, incat ajung in spital oameni nevinovati.
-Hei pustiule!Ce zici de un joint micut.Hai ca nu e scump.
-Nu mersi.
-Hai mai...Iti fac reducere daca vrei.
Ma uit mai atent la fata barbatului din dreapta mea si scot un sunet tamp.
-Pfm.Nici eu nu stiu de ce am facut asa.De uimire sau din dezgust.Respectivul era un fost coleg si amic, de care nu mai auzisem de ceva vreme.Bine.Hai da-mi odata punguta aia si ia-ti banii.
-Ia ,si spunand asta fuge repede cu banii pe care tocmai ii dadusem.
Imi bag in buzunar drogurile si plec mai departe.Firar.Daca ma prinde politia cu asta, imi iau adio de la cariera de sportiv.Nu mai apuc sa imi termin nici un gand ,ca vad intrarea in club.
Maresc pasii si in cateva momente sunt deja in mijlocul unui grup de oameni ciudati.Nu am mers intr-un club pentru `cei ca mine`.E un club normal, bine cunoscut in partile astea.Aici rar intra copoii, asa ca sunt in siguranta orice as face.Chiar daca s-ar crede ca asa e periculos, nu e asa.Cel putin la suprafata.Il cunosc pe proprietarul cocioabei asteia.Au jos un subsol total diferit de camera de sus.Acolo totul se incinge mai mult decat oriunde.
-Hei frate!in spatele meu apare Bruce.Am urat intotdeuna numele lui.El e mic de inaltime si de culoare, dar ai lui i-au pus numele asta din cauza unor rude, dupa mine, inapoiate mintal.
-Salut.
-Hai nu faci o vizita cu mine pana jos?
-Bruce frate, o am pe sormea pe urme.Nu pot sa merg acolo.Ea sigur v-ar duce in carcera imediat, spun eu si rad tare.
-Aileen inca nu s-a inteles?
-As vrea eu.Da` sti ceva?Am chef de distractie.Pana la urma aveti si acolo muzica.
-Si inca cum.De o cursa ce zici?
-Nu ma bag.
-Ok ok da` avem niste masini noi ,superbe frate!
-Sigur sunt furate.
-Hop hop.Se zice imprumutate.In fine.Hai ca intarzii la petrecerea cea mare.
Merg cu pitic pana scarile bifurcate.Aici el o ia pe o parte ,iar eu pe alta.Cobor si dau de usa ascunsa de culoare ,in perete.Apas clanta si imediat mirosul de alcool si tutun ma izbeste.
Aici muzica este mult mai tare ,iar boxele sunt atat de mari incat fetele au loc sa danseze destul de extins.
Piticu` vine in in urma lui cu Leon, patronul clubului.
-Salut.
-Aha. Vrei sa bem un pahar?Am si cocaina daca vrei.
-Un pahar de bautura accept, dar cocaina las-o pe mai tarziu.
Ne facem loc prin multime, pana ajungem la bar.
-Doua pahare de whisky! Ce ai mai facut Mike?
-Am muncit din greu.Am avut o multime de concursuri si astea nu se castiga singure.
-Prietene, te strofoci prea mult.Inainte o faceai de placere.Acum parca o faci doar pentru bani.
-Am nevoie Leon.Aileen munceste si ea.S-a angajat ca profesoara.
-De ce nu a venit la mine?Sti bine ca o ajutam.
-Ca in trecut?Mai bine lasa asa.
-Nu mai aduce vorba de aia.Sti bine ca a meritat-o!
-Ce sa merite frate?
-Te las singur.Au venit Ordenii.
Ordenii sunt un grup de mafioti ascunsi.Putin stiu de ei si au comis mai multe crime decat oricine.Ii iau un mic comision lui Leon pentru ca nu se ating de local.
Par ca au o discutie aprinsa.
Paharul meu de whisky e aproape gol ,iar capul ma doare ingrozitor.
-Barman!Vreau un gin.
-Imediat.
Muzica devine deranjanta ,iar tamplele imi `trepideaza`.Nu mai astept sa imi aduca comanda si plec.
Ajung acasa mai degraba mort decat viu si intru din nou in camera mea.Ma trantesc
obosit si plin de nervi, cautandu-mi o pereche de pijamale cat mai aproape de mine.
Aud de undeva de sus-probabil vecinul meu putin mai in varsta ca mine- o melodie
infernala, daca foarte tare.Probabil ca i-o punea nevestei lui cu sapte ani mai mica decat
el.In cateva secunde se aud si gemetele ei.Nu pot sa o faca si ei mai incet?Ma doare capul..
Ma imbrac cu ce vad prin lumina difuza ce intra pe geam si ma culc.Maine e o noua
zi.Sper ca aceea sa nu fie ca asta.


He he.De next-ul viitor deja inram in aria pe care nu ati citit-o inca!Razz
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 5:12 pm

no comm:X



poze cu personajele va rugam:))


defapt le stiu>Smile


:X:X:X:X:X



Next=))
Sus In jos
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 5:13 pm

Deci trebuie sa ma pregatesc psihic.
Ai o imaginatie bogata si chiar nu stiu la ce sa ma astept.
Doar astept nextul sa vad ce ai schimbat.
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 5:15 pm

Ah aici nu-i cine stie ce schimbare.Doar din ceea ce nu stiati:P. Pentru urmatorul next pregatiti-va sufleteste.Va urma ceva absolut incendiar!:>
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 5:51 pm

ooo...pai e perfect:>
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 11:27 pm

Un zgomot puternic isi face intrarea si ma trezesc instantaneu.
-Leena!
Imi apare speriata in pragul usi, cu o mana suspendata in funii invizibile si cu cealalta tinunaduse de cap.
-Ce s-a auzit?
-Ah..Scuza-ma.Am scapat ceva.
-Ce?Un rinocer din portelan?
-Nici chiar asa.Si hai scoala-te!Masa este deja pregatita.Plus ca ai de dat niste raspunsuri.
Ma uit confuz la ea si ma ridic greoi.Raspunsuri?Firar!Sigur ma intreaba unde am fost aseara!
Dupa ce termin cu toate hainele si un dus scurt merg glont in bucatarie.Leena statea sprijinita de frigiderul mare si sorbea zgomotos un pahar cu suc proaspat de portocale.
-Aseaza-te!
Ma simt ca in sectia de politie.Pana si atmosfera este aceiasi.
-Unde ai fost aseara?
-In club.
-Normal?
-Iar vrei sa te certi cu mine?Sti bine ca nu ma schimbi doar pentru ca asa iti place tie!tip la ea,desi imi pare rau, dar trebuie sa inteleaga ca face o mare greseala.
-Nu vreau sa ma cert cu tine!Sti si singur ca ceea ce faci nu este bine!
-Ba nu.`Ceea ce fac` este natura mea.Cum se face ca dintre toti cei pe care ii cunosc, tu esti singura careia lucrul asta ii displace?
-Cercul tau de prieteni este periculos!De ce nu ma asculti niciodata?Crezi ca nu stiu ca te intalnesti inca cu Leon?Nu te intereseaza nimic!
-Leon a fost un prost atunci, dar sti ca nu ar mai face asta niciodata.
-Nu, nu stiu!Spune-mi tu cum s-a schimbat!Nu mai este un betiv, sau un drogat notoriu?
-Leena ,aici gresesti.Tu il vezi acum doar prin partea lui rea.Gandestete cat de mult ne-a ajutat.
-Lasa-ma.
Nu vreau sa ma mai enervez ca eara si sa plec ,asa ca ma asez pe scaun.
-Ce avem la micul dejun?
-Cereale.
Toata dimineata nici unul dintre noi nu a zis nimic.Trebuie sa o las putin sa se acomodeze cu ideea.Poate ca ii va trece.Mai bine ma duc sa imi cer scuze.
Ajung imediat la usa ei si incep sa bat tare.
-Surioaro!Gata.Scuze.Putem sa vorbim putin?Leena?!Nu vorbesti cu mine?
Are de gand sa nu vorbeasca cu mine ,ca atunci cand eram mici?Hm.Copilaroasa mai e.
Deschid incet usa, astfel incat sa nu isi dea seama si exact ca ea, merg pe varfuri.Ma amuza la culme postura mea.
-Leena?
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitimeVin Iul 02, 2010 8:18 pm

Ai dreptate.
Chiar nu am citit asta.
Si cine e Leon?
Eu credeam ca Stephen se va indragostii de Mike...
Dar pune si tu poza cu Leon sa il vedem,te rog!!
Si ce a patit Leena?
next please! I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





Erotism sangeros[18+] Empty
MesajSubiect: Re: Erotism sangeros[18+]   Erotism sangeros[18+] Icon_minitime

Sus In jos
 
Erotism sangeros[18+]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
delir.zambitor :: Fan.Fiction :: You Fan.Fiction-
Mergi direct la: