delir.zambitor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Razi in voie la lumina neonului si fa-ti oricand prieteni noi!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Diferite colturi de lume

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Diferite colturi de lume Empty
MesajSubiect: Diferite colturi de lume   Diferite colturi de lume Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 11:28 pm

Dintotdeuna mi-am dorit sa merg in Anglia.Mai apoi in Germania, iar acum in Japonia.
Japan
Japonia2
Japonia3
Anglia2
Germania
Germania2
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Diferite colturi de lume Empty
MesajSubiect: Re: Diferite colturi de lume   Diferite colturi de lume Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 2:49 am

hmmm'

eu vreau sa merg in:


Japonia
Germania
Londra
Egipt
S.U.A
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Diferite colturi de lume Empty
MesajSubiect: Re: Diferite colturi de lume   Diferite colturi de lume Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 5:12 pm

Uite Egipt
Tata a fost in Israel si de atunci mi-am zis ca si eu o sa ajung.Imi placea sa il ascult povestind de camile si toate cladirile religioase:).Inca mai am pozele cu el purtand pe cap servete de masa Laughing .
Egipt
Israel
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Diferite colturi de lume Empty
MesajSubiect: Re: Diferite colturi de lume   Diferite colturi de lume Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 3:02 am

Mi mi-ar placea sa merg in Japonia,in special la Tokio pentru ca e un oras activ la orice ora a zilei si a noptii.
As vrea sa merg in Germania pentru ca e o tara superba,desi au o limba mai greu de inteles.
Mi-ar placea sa merg din nou in Spania pentru ca am mai fost si e o tara linistita,chiar daca oamenii sunt niste mitocani.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Diferite colturi de lume Empty
MesajSubiect: Re: Diferite colturi de lume   Diferite colturi de lume Icon_minitime

Sus In jos
 
Diferite colturi de lume
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
delir.zambitor :: Discutii diverse :: Off topic-
Mergi direct la: