delir.zambitor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Razi in voie la lumina neonului si fa-ti oricand prieteni noi!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Unsafe house of horror

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 3:18 am

O `calatorie` pe teritoriul unei case de mult uitate de lume.Va incanta?Suntem aici pentru a studia doar!Insa nu se stie ce vom gasi...

Imi voi pune descrierea maine...Sad
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 5:44 pm

Eu ma bag Very Happy.
Dar nu am priceput.Ner inventam noi personajele sau pui tu personaje si noi le alegem?
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 7:47 pm

Voi inventati personajele.Voi faceti o scurta descriere a personajului vostru si tot voi puneti neaparat o poza cu el:).

Eu sunt:
Olivia Andrews -am 19 si sunt studenta la Drept.Ma atrage paranormalul de mica si vreau ca prin aceasta experienta sa ma ajut in scrierea unei noi carti despre acest fenomen.
La varsta de 5ani mi-am pierdut cea mai draga fiinta-bunica Abby.
Sunt o fire deschisa la relatii noi.Imi place foarte mult ciocolata si morcovii.Ma ingrozeste ideea de batranete.
Vreau sa ma casatoresc la 29 de ani si sa am doi gemeni si o fetita adoptata.
Am aflat de acest `experiment` de la profesorul meu de filologie, care m-a ajutat sa fac parte din echipa.
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 8:10 pm

Unsafe house of horror Liana
Unsafe house of horror 2176931863_7033a2f013


I'm Alex...am 18 ani.Sunt studenta la facultatea de arhitectura...Inclusiv la arhitectura gotica:X Vreau sa ma casatoresc la 27 de ani si vreau sa am 2 gemeni[baieti]Mad


P.S. ashaaa?


Ultima editare efectuata de catre †Meg† in Lun Iun 28, 2010 8:18 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 8:15 pm

Sis nu poti sa fi vampir.Trebuie sa fi om normal.Poti pastra ideea cu facultatea de arhitectura, insa trebuie sa ai un rol in `misiunea` din casa groazei.
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
†Goth†Romance†

†Goth†Romance†


Mesaje : 79
Data de înscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 8:16 pm

ok ok=))...deeci:))stai sa dau edit:))
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 8:26 pm

Mai poti pune cate ceva despre personalitatea ta si cum ai ajuns la acest `proiect`.
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 11:48 pm

Alessya Walter:Am 19 ani,sunt studenta la actorie.Ador tot ce tine de manga-anime si imi plac ursuletii de plus.
La varsta de 14 ani am ramas orfana.Aveam o sora,dar ea a murit in accident cu parintii mei.
Singura ruda pe care o mai aveam era matusa mea Clarissa,dar si ea a murit luna trecuta tot in accident de masina.
Am o fobie de masini (rudele mele au murit toate in accidente de masina),de aceea eu nu conduc.
Desi nu mai am pe nimeni pe lume,sunt o fire deschisa si amuzanta.
Imi place foarte muult inghetata de vanilie si merele.
Vreau sa ma casatoresc la 26 de ani si sa am gemene.
Am aflat de acest ''proiect'' de la o colega de facultate care m-a ajutat sa intru in echipa.


Ultima editare efectuata de catre Devil's puppet in Joi Iul 15, 2010 2:29 am, editata de 2 ori
Sus In jos
♥Green.Iris♥
Admin
♥Green.Iris♥


Mesaje : 152
Data de înscriere : 19/06/2010
Varsta : 28

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:39 am

Eh gata gata.

Wiliam Hagry
Sunt intemeietorul aceste operatiuni.Am studiat casa aceasta destul de mult timp.Stiu ca succesul va fi rasunator.Am luat hotararea de a aduce inca trei persoane interesate ,pentru a fi sigur o reusita.Fiul meu adoptiv este cel ce m-a impulsionat inspre aceasta studiere atenta.
Astept inceputul.


Aiden Lorfrey
Am 18 ani si locuiesc impreuna cu fratele meu si cu tatal meu adoptiv, doctorul Wiliam.Vreau ca intr-o sa devin un savant renumit precum doctorul.Din cauza aceasta l-am atras putin in cercetari in care sa ma pot implica si ma pot face remarcat.


Mai trebuie neaparat un baiat:(.Cine se ofera?
Sus In jos
http://letscatchbutterflys.webservices.tv
Devil's puppet

Devil's puppet


Mesaje : 36
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 26
Localizare : My mother's........house :)

Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 2:14 am

Ma ofer eu.


Joel Hagry :Am 19 ani si locuiesc cu tatal si cu fratele meu.Sunt pasionat de paranormal si tot ce tine de el.Am acceptat sa particip la acest proiect la staruintele fratelui meu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unsafe house of horror Empty
MesajSubiect: Re: Unsafe house of horror   Unsafe house of horror Icon_minitime

Sus In jos
 
Unsafe house of horror
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
delir.zambitor :: Fan.Fiction :: Role-play-
Mergi direct la: